Haber

AK Parti Milletvekili Şahin Tin, Kalelilerle bir araya geldi

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kale semtinde vatandaşlarla bir araya gelerek konutu ziyaret etti ve ilçe meydanında düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Burada vatandaşlara seslenen Şahin Tin; Kale ilçemiz her zaman olduğu gibi Kale gibi yanımızda duruyor” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kale ilçesini ziyaret etti. Esnafın vatandaşlarla sohbet etmesiyle cadde ortasına gelen Milletvekili Şahin Tin, vatandaşların ilçe meydanında düzenlediği iftar yemeğine katılarak konutları gezdi. İlçe meydanında iftar yemeğinin ardından Milletvekili Şahin Tin vatandaşlara seslenerek; “Aşkınan çalışanı yorulmaz, vatanımız için şevkle çalışıyoruz” dedi. Yardımcısı Şahin Tin; “Bugün hepimiz Kale ilçemizde güzel bir birlikteliğin farkına varıyoruz. Ramazan ayının kalbimizde yarattığı manevi iklim, yardımlaşma, dayanışma ve birlik olma özelliklerimizi zenginleştiriyor. Ramazan ayının bereketini, sevgisini ve samimiyetini paylaşmaktan tarifsiz bir gurur duyuyoruz. Bu gönül sofrasında sizlerle” dedi.

“Kale’yi bir üst lige taşıma zamanı”

Milletvekili Şahin Tin, “Kale ilçemizde bizleri sevgiyle karşılayan hemşerilerimize bu sevgilerinden dolayı teşekkür ederiz” diyen; “Milletimizin beklentilerini yerine getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Bugüne kadar Kale ilçemizin her talebini karşılamaya çalışıyoruz. Söz verdiğimiz her konuyu sırayla yerine getirdik, pes etmemek için koştuk, koşmaya devam ediyoruz.” Hiçbir vatandaşımızı hayal kırıklığına uğratmayacağız. Omuzlarımıza düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Şimdi Kale, “Şirketimizi bir üst lige taşımak için daha çok çalışma zamanı” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu