Haber

Arda Güler sakatlandı mı? Arda Güler Real Madrid maçında oynayacak mı?

Real Madridbugünkü antrenmana katılmayanlar Arda Güler ‘nin sakatlığıyla ilgili açıklama yaptı. Arama motorlarında Arda Güler yaralandı mı? Arda Güler Real Madrid maçında oynayacak mı? sorular arandı.

ARDA GÜLER YARALANDI MI?

İki sakatlığını da atlatan ve ilk kez Real Madrid forması giymeye hazırlanan Arda Güler yeniden sakatlandı. Mor beyazlıların teknik direktörü Carlo Ancelotti, yaptığı açıklamada genç yıldızın Şampiyonlar Ligi’nde Braga maçı öncesinde ısınma sırasında sakatlandığını belirtti. Arda, milli pivotun ardından hazır olacak.

“TAMAMEN HAZIR OLMASI İÇİN ÖNÜMÜZDE ULUSAL ARA VAR”

Valencia maçı öncesinde açıklamalarda bulunan Real Madrid Teknik Direktörü Ancelotti, “Arda Güler, Braga maçı öncesinde sakatlanmıştı. Şu anda üzgün ama durumu ciddi değil. Bu bir nüksetme değil, sakin ilerliyoruz. Tamamen hazır olmamız için önümüzde uluslararası bir ara var.” söz konusu.

“GÜZEL BİR GELECEĞE SAHİP OLACAK”

Arda Güler ile ilgili açıklamalarına devam eden İtalyan teknik adam, “Arda Güler geçen sezon sakatlandı ve başarılı bir şekilde atlattı. Ama böyle bir sakatlık geçirdiğinizde bu küçük sorunları yaşıyorsunuz. Arda Güler hala çok büyük bir yetenek. Neler oluyor?” Ne yaşadığının önemi yok. Geleceği çok güzel olacak.” Şöyle konuştu:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu