Yaşam

Deniz Uğur ve eşi Erdinç Gülener’in aracının lastiği kesildi

Reha Muhtar ile olan evliliğinden ikiz çocukları var ve uzun süredir velayet davasıyla mücadele ediyor. Deniz Uğur 2017 yılında Bir Mecnun Sevda dizisinde karı-koca karakterini canlandırdığı Erdinç Gülener ile evlendi. Aylardır Muhtar’la yaşadığı davayla gündeme gelen Uğur’un eşi Gülener’in aracının lastiği kesildi. Çift, yaşadıkları korkunç olayı paylaşarak isyan etti.

“SENDEN KORKAN SENİN GİBİ OLMALIDIR”

Kesilen lastiğinin fotoğrafını Instagram hesabında yayınlayan Erdinç Gülener, “Gerçekten canımıza kasteden bir kast var. Her kim olursan ol, benim seninle işim var.” Eşinin paylaşımını yayınlayan Deniz Uğur, “Senden korkan herkes senin gibi olsun” diyerek onu korkuttu.

REHA MUHTAR VE DENİZ UĞUR’A NEDEN DAVA AÇILDI?

Deniz Uğur ve Reha Muhtar’a, ayrılıklarının ardından fiziksel ve zihinsel şiddet iddiasıyla dava açıldı. Uğur, kızı Mina’nın babasından şiddet gördüğünü iddia ettiği ses kayıtlarını yayınlamıştı. Reha Muhtar, eski eşi Deniz Uğur hakkında, velayeti kendisine verilen çocuğunu vermediği ve mahkemeyi etkilemeye çalıştığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu. Uğur hakkında ‘adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs’, ‘görevi yapanları etkilemek’, ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak’ ve ‘çocuğu kaçırmak’ suçlarından soruşturma açıldı.

Erdinç Gülener ve Deniz Uğur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu