Haber

Fatmagül’ün Suçu Ne Dizisindeki Rolüyle Saç Baş Yoldurtan Esra Dermancıoğlu ve Kızı Gündem Oldu

Televizyon ekranlarına Avrupa Yakası isimli diziyle birinci adımını atan başarılı oyuncu Esra Dermancığlu, yeni dizi Bir Küçük Gün Işığı ile tekrar izleyici karşısına çıktı. Yaptığı açıklamalarla ve toplumsal medya paylaşımlarıya dikkat çeken Dermancıoğlu, bu defa kızıyla olan benzerliğiyle gündeme geldi. Gelin Esra Dermancıoğlu ve kızının o fotoğraflarına birlikte bakalım…

Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı dizide Mukaddes rolüyle herkesi gerim gerim geren başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu’nu tanımayan yoktur.

Ardından pek çok dizide rol alan Dermancıoğlu, şimdilerde ise ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bir Küçük Gün Işığı isimli dizide Ümran karakterine hayat veriyor.

Sosyal medyayı faal kullanan ünlü isim ayrıyeten yaptığı dobra açıklamalarla ve paylaşımlarıyla da sık sık gündeme geliyor.

Gündem olan açıklamalarından ötürü birçok kişi tarafından merak edilen Dermancıoğlu bu sefer kızıyla olan fotoğraflarıyla dikkat çekti.?

19 yaşına giren kızının doğum gününü toplumsal medya hesabından kutlayan ünlü oyuncu paylaşımına; “Refoşum 19 yaşında oldu artık bebekliğini paylaşabilirim” notunu düştü.

Dermancıoğlu’nun kızı Refia Dermancıoğlu’nu görenler ise anne kızı birbirlerine çok benzettiler.

Peki sizce benziyorlar mı? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu