Teknoloji

Silent Hill: Kısa Mesaj Ücretsizdir

Ayrıca Sony’nin dünkü etkinliğinde bedava oyun müjdesi de vardı. Silent Hill: Kısa Mesaj PS5’te ücretsiz. Detaylar burada.

Sony’nin düzenlediği PlayStation State of Play, tüm dünyada büyük ilgi gördü. Oyun severlerin yeni oyunlar hakkında bilgi alabileceği etkinlik birçok yeniliğe ev sahipliği yaptı. Ayrıca Silent Hill: The Short Mesaj adlı oyun için de ücretsiz oyun haberi verildi.

Silent Hill: Kısa Mesaj Serinin Yeni Oyunuydu

Silent Hill: The Short Mesaj, geçtiğimiz yıllarda Silent Hill 2 Remake’e ek olarak geliştirildi. Yeni sürüm PS5 kullanıcılarını hedef alırken, bu konsola sahip olan oyuncular oyunu ücretsiz olarak oynayabilecek. Oyun geliştiricisi Hexadrive yeni versiyona çok daha güveniyor. Birinci şahıs kamera açısıyla oynanan oyunda, fragman yine etkileyici grafikleri gözler önüne seriyor. Fragmanda oyunun başlangıç ​​noktası gösterilirken, bir apartmanda başlayan hikaye, oyuncuları nasıl bir oyunun beklediğini açıkça ortaya koyuyor.

Silent Hill: Kısa Mesaj Ücretsizdir

Sony’den İlk Mesaj

Sony’den yapılan açıklamada: “Yeni, çağdaş bir Silent Hill yapmak istedik. Bunun bir modülü olarak çağdaş sorunların üstesinden nasıl gelebiliriz diye araştırdık. Çağdaş gençliğin çevrimiçi ve telefon aracılığıyla nasıl bağlantı kurduğuna ve bir psişik korku masalında oynayabilecekleri rollere baktık. Örneğin, sosyal medyanın korkutucu yanı, en ufak bireysel yorumların bile kolektif olarak üzerinize çöken bu ezici nefret dalgasına dönüşmesidir. “Söylenmişti. Bu sayede ücretsiz fiyatların müjdesini bir mesaj yayınlayarak paylaşan Sony, Silent Hill 2’nin yeni prodüksiyon görsellerini de paylaştı.

Bu ücretsiz sürüm ilgi çekse de Silent Hill 2 Remake’in çıkış tarihi açıklanmadı ve hala merak ediliyor. Sony bu konuda herhangi bir sır saklamazken şöyle diyor: “Ve son olarak Silent Hill 2’nin yeniden yapımıyla ilgili haberleri sabırla bekleyen herkes için yepyeni oynanış görüntüleriyle birlikte son fragmanımızı paylaşmak istiyoruz. Yeniden yapımla ilgili daha fazla ayrıntıyı herkesle paylaşabilmeyi umuyoruz. Bu yüzden lütfen bizi izlemeye devam edin!” Az önce şunları söyledi: Silent Hill 2 Remake ile ilgili detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu