Yaşam

The Son of the Hitman 1.Bölüm İzle Ekranı: The Son of the Hitman 1.Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni dizisi “Tikçinin Oğlu” dün akşam ilk bölümüyle seyirci karşısına çıktı. O3 Medya ve Same Sinema tarafından ekrana getirilen “Tetikçinin Oğlu” dizisinin ilk bölümü izleyenleri heyecanlandırdı. Dizinin senaryosunu Gökhan Horzum yazarken, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek oturuyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Tetikçinin Oğlu ilk bölüm tek modül full izleme ekranı…

Tetikçinin Oğlu ilk bölümde; İskender ve Korkmaz kırk yıldır birbirlerine yaslanan arkadaşlardır. İskender için elini kirletmekten çekinmeyen Korkmaz, yıllar içinde onun tetikçisi olur.

İskender ise Korkmaz’ın da desteğiyle işini büyütmüş ve rakiplerinin yenilmez olarak nitelendirdiği bir kişi olmuştur.

Zamanı geldiğinde İskender’in yerine geçecek olan oğlu Yiğit, babasından bir iş düzenler. Babasının gözüne girmek için işini ayarladığı Yiğit’in istediği gibi gitmediği yerde, bir de gündüz için o geceyi yaşayan Metin vardır.

Mekanda yaşanan olaylar sonucunda Yiğit hayatını kaybeder. Metin ise beklenmedik bir belanın içindedir. İskender, oğlu Yiğit’in ölümüyle kendini kaybeder.

İskender’in isteği üzerine Yiğit’in katilinin peşine düşen Korkmaz, amacına ulaşmak üzeredir ancak daha büyük bir gerçekle karşı karşıyadır.

Bu süreden sonra Metin, İskender ve Korkmaz için hayat bambaşka bir noktada ilerleyecektir.

Son of the Shooter 1. Bölüm Tekli Modül İzleme Ekranı

PAKÇININ OĞLU BİRİNCİ BÖLÜM TEK KESME TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu