Haber

Ümit Özdağ’a mancınık gönderen Sinan Ogan’ın aylar önce mancınık şakası yaptığı ortaya çıktı!

TRT Haber’e katılan Sinan Ogan, ‘Sığınmacıları nasıl göndereceksiniz? Sonuna kadar götürecek misin, karşıya fırlatacak mısın?’ Ümit Özdağ’a atıfta bulundu. Bu sözlerin ardından Ogan’ın aylar önce mancınık şakası yaptığı video ortaya çıktı ve gündem oldu.

Ata İttifakı’nın ilk turda cumhurbaşkanı adayı olarak seçime giren ve ikinci turda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini açıklayan Sinan Oğan, bundan sonra izin verilmeyen TRT’deki bir programa konuk oldu. karar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile pazarlık yaptığı iddialarına yanıt veren Oğan, “Pazarlık yapılmadı. Konu gündeme bile getirilmedi. Çok medeni bir görüşme oldu. O kadar çok absürt senaryo var ki şaşırıyorum.”

Millet İttifakı ile ilgili de açıklamalarda bulunan Oğan, “Cumhurbaşkanlığı için en ufak bir umut vermediniz. 2. tura kaldıysanız bugün bizim sayemizde. Hala dışarıdasınız ve bize bir şeyler söylüyorsunuz. Çıksın bize teşekkür etsin, Sayın Kılıçdaroğlu’ndan da bir talebim olmadı, “Ben bir ilke koydum, ilkelerimizi ortaya koyduk. Seçimi kazanacağına inandırıcı hiçbir şey kullanmadı.” dedi.

Yine TRT’nin canlı yayınında “Sığınmacıları nasıl göndereceksiniz? Sınıra mı götüreceksiniz, mancınıkla mı fırlatacaksınız?” Ümit Özdağ’a atıfta bulundu.

Ardından Sinan Ogan’ın aylar önce sığınmacıları göndermekle ilgili ‘Mancınık’ şakası yaptığı ortaya çıktı.

Oğan’ın bu sözleri ve imajı tepkiyle karşılandı.

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu