Haber

Tarım işçilerini taşıyan minibüsün kazara devrilmesi sonucu iki kardeş hayatını kaybetti.

AFYONKARAHİSAR’ın Çay ilçesinde tarım işçilerini taşıyan minibüsün şarampole yuvarlanması sonucu yaşamını yitiren Salih Akkuş (15) ve Ünal Akkuş (19) kardeşlerin babası Uğur Akkuş, aynı kazada eşi Şöhret Akkuş’un da ağır yaralandığını belirterek, “Çocukların acısından sonra eşimi kaybedersem ne yapacağımı bilmiyorum” dedi.

Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde 22 Temmuz’da tarım işçilerini taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu aralarında Salih ve Ünal Akkuş kardeşler de bulunan 8 kişi hayatını kaybetti. Kazada, Akkuş kardeşlerin annesi Şöhret Akkuş’un da aralarında bulunduğu 13 kişi yaralandı.

Ünal ve Salih Akkuş kardeşlerin babası Uğur Akkuş, ağır yaralanan eşi Şöhret Akkuş’un tedavisinin ağır bakımda sürdürüldüğünü söyledi. İlçede berberlik yapan Uğur Akkuş, iki çocuğunu kaybetmesinin ardından yıkıldığını belirtti. Hala komada. Doktorlar, ‘Tanrı’dan umut yoktur’ derler.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi ağır bakım ünitesinde tedavi altına alınan Şöhret Akkuş’un durumunun ağır olduğu öğrenildi. Öte yandan kazada yaralanan sürücü BK ile bazı yaralıların tedavilerinin sürdüğü belirtildi.

almusajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu